Brno

Předchozí Zpět Následující

Dílna Jana Husa Bursíka, houslaře z Neveklova, roky zdobila jižní konec možná nejdešlí brněnské pavlače vůbec. Stejně jako špitál Alžbětinek, odstěhoval se posléze od Švábů na Kamennou ulici. Brno, CZE 4. 5. 2006

Dílna Jana Husa Bursíka, houslaře z Neveklova, roky zdobila jižní konec možná nejdešlí brněnské pavlače vůbec. Stejně jako špitál Alžbětinek, odstěhoval se posléze od Švábů na Kamennou ulici.Dílna Jana Husa Bursíka, houslaře z Neveklova, roky zdobila jižní konec možná nejdešlí brněnské pavlače vůbec. Stejně jako špitál Alžbětinek, odstěhoval se posléze od Švábů na Kamennou ulici.Dílna Jana Husa Bursíka, houslaře z Neveklova, roky zdobila jižní konec možná nejdešlí brněnské pavlače vůbec. Stejně jako špitál Alžbětinek, odstěhoval se posléze od Švábů na Kamennou ulici.Dílna Jana Husa Bursíka, houslaře z Neveklova, roky zdobila jižní konec možná nejdešlí brněnské pavlače vůbec. Stejně jako špitál Alžbětinek, odstěhoval se posléze od Švábů na Kamennou ulici.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dum_u_sedmi_svabu/dum_u_sedmi_svabu_23.png.
 
Desktopová verze | Mobilní verze