Brno

Předchozí Zpět Následující

Přesto existují i v prostředí, kde už je těžko i jen rozeznat, v kterém patře se člověk nachází, cestičky kudy do ruin kdosi vnikl. Riskoval při tom ovšem život. Brno, CZE 21. 1. 2014

Přesto existují i v prostředí, kde už je těžko i jen rozeznat, v kterém patře se člověk nachází, cestičky kudy do ruin kdosi vnikl. Riskoval při tom ovšem život.Přesto existují i v prostředí, kde už je těžko i jen rozeznat, v kterém patře se člověk nachází, cestičky kudy do ruin kdosi vnikl. Riskoval při tom ovšem život.Přesto existují i v prostředí, kde už je těžko i jen rozeznat, v kterém patře se člověk nachází, cestičky kudy do ruin kdosi vnikl. Riskoval při tom ovšem život.Přesto existují i v prostředí, kde už je těžko i jen rozeznat, v kterém patře se člověk nachází, cestičky kudy do ruin kdosi vnikl. Riskoval při tom ovšem život.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-07-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_8.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze