Brno

Předchozí Zpět Následující

V souvislosti s přestavbou menšího dřevěného sálu ve dvoře na moderní kulturní dům byly skrze dům v uličním traktu proraženy dvě prostorné chodby usnadňující přístup do dvora. Brno, CZE 21. 1. 2014

V souvislosti s přestavbou menšího dřevěného sálu ve dvoře na moderní kulturní dům byly skrze dům v uličním traktu proraženy dvě prostorné chodby usnadňující přístup do dvora.V souvislosti s přestavbou menšího dřevěného sálu ve dvoře na moderní kulturní dům byly skrze dům v uličním traktu proraženy dvě prostorné chodby usnadňující přístup do dvora.V souvislosti s přestavbou menšího dřevěného sálu ve dvoře na moderní kulturní dům byly skrze dům v uličním traktu proraženy dvě prostorné chodby usnadňující přístup do dvora.V souvislosti s přestavbou menšího dřevěného sálu ve dvoře na moderní kulturní dům byly skrze dům v uličním traktu proraženy dvě prostorné chodby usnadňující přístup do dvora.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze