Brno

Předchozí Zpět Následující

Po schodišti na jejím konci se vždy po skončení promítání valily davy diváků plny dojmů zpět na ztemnělou Jusovu/Dělnickou/Marxovu/Spolkovou ulici. Brno, CZE 21. 1. 2014

Po schodišti na jejím konci se vždy po skončení promítání valily davy diváků plny dojmů zpět na ztemnělou Jusovu/Dělnickou/Marxovu/Spolkovou ulici.Po schodišti na jejím konci se vždy po skončení promítání valily davy diváků plny dojmů zpět na ztemnělou Jusovu/Dělnickou/Marxovu/Spolkovou ulici.Po schodišti na jejím konci se vždy po skončení promítání valily davy diváků plny dojmů zpět na ztemnělou Jusovu/Dělnickou/Marxovu/Spolkovou ulici.Po schodišti na jejím konci se vždy po skončení promítání valily davy diváků plny dojmů zpět na ztemnělou Jusovu/Dělnickou/Marxovu/Spolkovou ulici.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_44.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze