Brno

Předchozí Zpět Následující

O další patro hlouběji se pod zemí nacházela kotelna a pod ní dokonce třetí podzemní patro. Hluboko pod povrchem historického předměstí se človek cítil nevyslovitelně stísněně - obklopen těžkou zemí, prosáklou osudy generací textilních dělníků z předměstí. Brno, CZE 21. 1. 2014

O další patro hlouběji se pod zemí nacházela kotelna a pod ní dokonce třetí podzemní patro. Hluboko pod povrchem historického předměstí se človek cítil nevyslovitelně stísněně - obklopen těžkou zemí, prosáklou osudy generací textilních dělníků z předměstí.O další patro hlouběji se pod zemí nacházela kotelna a pod ní dokonce třetí podzemní patro. Hluboko pod povrchem historického předměstí se človek cítil nevyslovitelně stísněně - obklopen těžkou zemí, prosáklou osudy generací textilních dělníků z předměstí.O další patro hlouběji se pod zemí nacházela kotelna a pod ní dokonce třetí podzemní patro. Hluboko pod povrchem historického předměstí se človek cítil nevyslovitelně stísněně - obklopen těžkou zemí, prosáklou osudy generací textilních dělníků z předměstí.O další patro hlouběji se pod zemí nacházela kotelna a pod ní dokonce třetí podzemní patro. Hluboko pod povrchem historického předměstí se človek cítil nevyslovitelně stísněně - obklopen těžkou zemí, prosáklou osudy generací textilních dělníků z předměstí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze