Brno

Předchozí Zpět Následující

Nad mrazivým nočním Dolním Cejlem si vítr pohrává s kouřovou vlečkou teplárenského komína. Ticho nočního Brna ruší jen neidentifikovatelný šum odkudsi z ulic. Brno, CZE 21. 1. 2014

Nad mrazivým nočním Dolním Cejlem si vítr pohrává s kouřovou vlečkou teplárenského komína. Ticho nočního Brna ruší jen neidentifikovatelný šum odkudsi z ulic.Nad mrazivým nočním Dolním Cejlem si vítr pohrává s kouřovou vlečkou teplárenského komína. Ticho nočního Brna ruší jen neidentifikovatelný šum odkudsi z ulic.Nad mrazivým nočním Dolním Cejlem si vítr pohrává s kouřovou vlečkou teplárenského komína. Ticho nočního Brna ruší jen neidentifikovatelný šum odkudsi z ulic.Nad mrazivým nočním Dolním Cejlem si vítr pohrává s kouřovou vlečkou teplárenského komína. Ticho nočního Brna ruší jen neidentifikovatelný šum odkudsi z ulic.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_36.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze