Brno

Předchozí Zpět Následující

Ze třetího poschodí lze vystoupit přímo na plochou střechu budovy, která skýtá přepychový výhled do okolních dvorků a na střechy Horního i Dolního Cejlu. Brno, CZE 5. 9. 2018

Ze třetího poschodí lze vystoupit přímo na plochou střechu budovy, která skýtá přepychový výhled do okolních dvorků a na střechy Horního i Dolního Cejlu.Ze třetího poschodí lze vystoupit přímo na plochou střechu budovy, která skýtá přepychový výhled do okolních dvorků a na střechy Horního i Dolního Cejlu.Ze třetího poschodí lze vystoupit přímo na plochou střechu budovy, která skýtá přepychový výhled do okolních dvorků a na střechy Horního i Dolního Cejlu.Ze třetího poschodí lze vystoupit přímo na plochou střechu budovy, která skýtá přepychový výhled do okolních dvorků a na střechy Horního i Dolního Cejlu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_32.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze