Brno

Předchozí Zpět Následující

Vypadá to, jako by se Siemens inspiroval v dělnickém domě na Spolkové při výrobě jednotek Viaggio Comfort. Dveře jsou totiž prakticky totožné (až na tu kliku). Brno, CZE 5. 9. 2018

Vypadá to, jako by se Siemens inspiroval v dělnickém domě na Spolkové při výrobě jednotek Viaggio Comfort. Dveře jsou totiž prakticky totožné (až na tu kliku).Vypadá to, jako by se Siemens inspiroval v dělnickém domě na Spolkové při výrobě jednotek Viaggio Comfort. Dveře jsou totiž prakticky totožné (až na tu kliku).Vypadá to, jako by se Siemens inspiroval v dělnickém domě na Spolkové při výrobě jednotek Viaggio Comfort. Dveře jsou totiž prakticky totožné (až na tu kliku).Vypadá to, jako by se Siemens inspiroval v dělnickém domě na Spolkové při výrobě jednotek Viaggio Comfort. Dveře jsou totiž prakticky totožné (až na tu kliku).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_31.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze