Brno

Předchozí Zpět Následující

Na začátku roku 2014 bylo schodiště ještě volně průchozí, nicméně zábradlí již dávno tlelo v některé z nedalekých sběren kovů. Na Cejlu je jich přehršel. Brno, CZE 21. 1. 2014

Na začátku roku 2014 bylo schodiště ještě volně průchozí, nicméně zábradlí již dávno tlelo v některé z nedalekých sběren kovů. Na Cejlu je jich přehršel.Na začátku roku 2014 bylo schodiště ještě volně průchozí, nicméně zábradlí již dávno tlelo v některé z nedalekých sběren kovů. Na Cejlu je jich přehršel.Na začátku roku 2014 bylo schodiště ještě volně průchozí, nicméně zábradlí již dávno tlelo v některé z nedalekých sběren kovů. Na Cejlu je jich přehršel.Na začátku roku 2014 bylo schodiště ještě volně průchozí, nicméně zábradlí již dávno tlelo v některé z nedalekých sběren kovů. Na Cejlu je jich přehršel.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_29.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze