Brno

Předchozí Zpět Následující

Jakmile dům osiřel, začaly se v jeho útrobách objevovat skutečně podivné věci. Třeba dvoumetrová pavučina, která člověka donutí se neustále ohlížet, za kterým rohem číhá Odula. Brno, CZE 21. 1. 2014

Jakmile dům osiřel, začaly se v jeho útrobách objevovat skutečně podivné věci. Třeba dvoumetrová pavučina, která člověka donutí se neustále ohlížet, za kterým rohem číhá Odula.Jakmile dům osiřel, začaly se v jeho útrobách objevovat skutečně podivné věci. Třeba dvoumetrová pavučina, která člověka donutí se neustále ohlížet, za kterým rohem číhá Odula.Jakmile dům osiřel, začaly se v jeho útrobách objevovat skutečně podivné věci. Třeba dvoumetrová pavučina, která člověka donutí se neustále ohlížet, za kterým rohem číhá Odula.Jakmile dům osiřel, začaly se v jeho útrobách objevovat skutečně podivné věci. Třeba dvoumetrová pavučina, která člověka donutí se neustále ohlížet, za kterým rohem číhá Odula.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze