Brno

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv by rudá barva docela dobře vystihovala historii budovy spjatou se socialistickým a komunistickým hnutím, mají netradiční výmalbu na svědomí zřejmě až tetrahydrohoši. Brno, CZE 21. 1. 2014

Ačkoliv by rudá barva docela dobře vystihovala historii budovy spjatou se socialistickým a komunistickým hnutím, mají netradiční výmalbu na svědomí zřejmě až tetrahydrohoši.Ačkoliv by rudá barva docela dobře vystihovala historii budovy spjatou se socialistickým a komunistickým hnutím, mají netradiční výmalbu na svědomí zřejmě až tetrahydrohoši.Ačkoliv by rudá barva docela dobře vystihovala historii budovy spjatou se socialistickým a komunistickým hnutím, mají netradiční výmalbu na svědomí zřejmě až tetrahydrohoši.Ačkoliv by rudá barva docela dobře vystihovala historii budovy spjatou se socialistickým a komunistickým hnutím, mají netradiční výmalbu na svědomí zřejmě až tetrahydrohoši.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze