Brno

Předchozí Zpět Následující

Částečný úklid podlahy kdysi kompletně pokryté vinylovými deskami snad mají na svědomí hasiči, kteří ještě zachránili dům před nejhorším. Na jeho konečný osud to však zřejmě nebude mít vliv. Brno, CZE 5. 9. 2018

Částečný úklid podlahy kdysi kompletně pokryté vinylovými deskami snad mají na svědomí hasiči, kteří ještě zachránili dům před nejhorším. Na jeho konečný osud to však zřejmě nebude mít vliv.Částečný úklid podlahy kdysi kompletně pokryté vinylovými deskami snad mají na svědomí hasiči, kteří ještě zachránili dům před nejhorším. Na jeho konečný osud to však zřejmě nebude mít vliv.Částečný úklid podlahy kdysi kompletně pokryté vinylovými deskami snad mají na svědomí hasiči, kteří ještě zachránili dům před nejhorším. Na jeho konečný osud to však zřejmě nebude mít vliv.Částečný úklid podlahy kdysi kompletně pokryté vinylovými deskami snad mají na svědomí hasiči, kteří ještě zachránili dům před nejhorším. Na jeho konečný osud to však zřejmě nebude mít vliv.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze