Brno

Předchozí Zpět Následující

Pozapomenutá tanečnice marně vyhlíží kousek parketu, kde by se mohla uplatnit. Veškerou volnou plochu pokryly kusy propadených stropů z vyšších pater. Brno, CZE 5. 9. 2018

Pozapomenutá tanečnice marně vyhlíží kousek parketu, kde by se mohla uplatnit. Veškerou volnou plochu pokryly kusy propadených stropů z vyšších pater.Pozapomenutá tanečnice marně vyhlíží kousek parketu, kde by se mohla uplatnit. Veškerou volnou plochu pokryly kusy propadených stropů z vyšších pater.Pozapomenutá tanečnice marně vyhlíží kousek parketu, kde by se mohla uplatnit. Veškerou volnou plochu pokryly kusy propadených stropů z vyšších pater.Pozapomenutá tanečnice marně vyhlíží kousek parketu, kde by se mohla uplatnit. Veškerou volnou plochu pokryly kusy propadených stropů z vyšších pater.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Delnicky_dum_spolkova/delnicky_dum_spolkova_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze