Brno

Předchozí Zpět Následující

Pod Pekařskou ulicí se skrývá kromě mnoha jiných podzemních prostor také skutečná podzemní chodba vedoucí z jedné strany ulice na druhou. Brno, CZE 17. 12. 2015

Pod Pekařskou ulicí se skrývá kromě mnoha jiných podzemních prostor také skutečná podzemní chodba vedoucí z jedné strany ulice na druhou.Pod Pekařskou ulicí se skrývá kromě mnoha jiných podzemních prostor také skutečná podzemní chodba vedoucí z jedné strany ulice na druhou.Pod Pekařskou ulicí se skrývá kromě mnoha jiných podzemních prostor také skutečná podzemní chodba vedoucí z jedné strany ulice na druhou.Pod Pekařskou ulicí se skrývá kromě mnoha jiných podzemních prostor také skutečná podzemní chodba vedoucí z jedné strany ulice na druhou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Chodba_pod_pekarskou_ulici/chodba_pod_pekarskou_ulici_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze