Brno

Předchozí Zpět Následující

Nahlédněme raději do samotné čerpací stanice. Podle popisu se zde donedávna nacházely dva páry vertikálních čerpadel, sahající přes dvě poschodí. Brno, CZE 28. 6. 2017

Nahlédněme raději do samotné čerpací stanice. Podle popisu se zde donedávna nacházely dva páry vertikálních čerpadel, sahající přes dvě poschodí.Nahlédněme raději do samotné čerpací stanice. Podle popisu se zde donedávna nacházely dva páry vertikálních čerpadel, sahající přes dvě poschodí.Nahlédněme raději do samotné čerpací stanice. Podle popisu se zde donedávna nacházely dva páry vertikálních čerpadel, sahající přes dvě poschodí.Nahlédněme raději do samotné čerpací stanice. Podle popisu se zde donedávna nacházely dva páry vertikálních čerpadel, sahající přes dvě poschodí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-14]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Cerpaci_stanice_kamenny_mlyn/cerpaci_stanice_kamenny_mlyn_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze