Brno

Předchozí Zpět Následující

Po spuštění do jedné z šachet lze zahlédnout rychle proudící vodu mizící v černé rouře pod budovou. Tak vypadá dnes začátek Svrateckého náhonu - vydal by se tam dobrovolně jedině blázen. Brno, CZE 28. 6. 2017

Po spuštění do jedné z šachet lze zahlédnout rychle proudící vodu mizící v černé rouře pod budovou. Tak vypadá dnes začátek Svrateckého náhonu - vydal by se tam dobrovolně jedině blázen.Po spuštění do jedné z šachet lze zahlédnout rychle proudící vodu mizící v černé rouře pod budovou. Tak vypadá dnes začátek Svrateckého náhonu - vydal by se tam dobrovolně jedině blázen.Po spuštění do jedné z šachet lze zahlédnout rychle proudící vodu mizící v černé rouře pod budovou. Tak vypadá dnes začátek Svrateckého náhonu - vydal by se tam dobrovolně jedině blázen.Po spuštění do jedné z šachet lze zahlédnout rychle proudící vodu mizící v černé rouře pod budovou. Tak vypadá dnes začátek Svrateckého náhonu - vydal by se tam dobrovolně jedině blázen.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-14]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Cerpaci_stanice_kamenny_mlyn/cerpaci_stanice_kamenny_mlyn_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze