Brno

Předchozí Zpět Následující

Příjemný klid kolonie ruší hukot dálničního přivaděče pod ní i frekventované městské ulice nad ní. Přesto sem doléhá tak jaksi tlumeněji než jinam. Brno, CZE 8. 2. 2015

Příjemný klid kolonie ruší hukot dálničního přivaděče pod ní i frekventované městské ulice nad ní. Přesto sem doléhá tak jaksi tlumeněji než jinam.Příjemný klid kolonie ruší hukot dálničního přivaděče pod ní i frekventované městské ulice nad ní. Přesto sem doléhá tak jaksi tlumeněji než jinam.Příjemný klid kolonie ruší hukot dálničního přivaděče pod ní i frekventované městské ulice nad ní. Přesto sem doléhá tak jaksi tlumeněji než jinam.Příjemný klid kolonie ruší hukot dálničního přivaděče pod ní i frekventované městské ulice nad ní. Přesto sem doléhá tak jaksi tlumeněji než jinam.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Cernovicky_ulice_v_brne/cernovicky_ulice_v_brne_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze