Brno

Předchozí Zpět Následující

Tady se nelze ubránit vzpomínce na pohádku o Šípkové Růžence. Psí víno šplhá po sloupoví ocelové konstrukce, která měla dům uchránit před zhroucením poté, co jeho statiku narušily podzemní práce při ražbě tunelů Dobrovského. Brno, CZE 3. 9. 2017

Tady se nelze ubránit vzpomínce na pohádku o Šípkové Růžence. Psí víno šplhá po sloupoví ocelové konstrukce, která měla dům uchránit před zhroucením poté, co jeho statiku narušily podzemní práce při ražbě tunelů Dobrovského.Tady se nelze ubránit vzpomínce na pohádku o Šípkové Růžence. Psí víno šplhá po sloupoví ocelové konstrukce, která měla dům uchránit před zhroucením poté, co jeho statiku narušily podzemní práce při ražbě tunelů Dobrovského.Tady se nelze ubránit vzpomínce na pohádku o Šípkové Růžence. Psí víno šplhá po sloupoví ocelové konstrukce, která měla dům uchránit před zhroucením poté, co jeho statiku narušily podzemní práce při ražbě tunelů Dobrovského.Tady se nelze ubránit vzpomínce na pohádku o Šípkové Růžence. Psí víno šplhá po sloupoví ocelové konstrukce, která měla dům uchránit před zhroucením poté, co jeho statiku narušily podzemní práce při ražbě tunelů Dobrovského.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze