Brno

Předchozí Zpět Následující

Následuje centrální vstupní chodba, která ve dvoře ústí překvapivě na pavlač ve výši prvního patra. Také zde je dodatečná kovová kostra domu dobře patrná. Brno, CZE 3. 9. 2017

Následuje centrální vstupní chodba, která ve dvoře ústí překvapivě na pavlač ve výši prvního patra. Také zde je dodatečná kovová kostra domu dobře patrná.Následuje centrální vstupní chodba, která ve dvoře ústí překvapivě na pavlač ve výši prvního patra. Také zde je dodatečná kovová kostra domu dobře patrná.Následuje centrální vstupní chodba, která ve dvoře ústí překvapivě na pavlač ve výši prvního patra. Také zde je dodatečná kovová kostra domu dobře patrná.Následuje centrální vstupní chodba, která ve dvoře ústí překvapivě na pavlač ve výši prvního patra. Také zde je dodatečná kovová kostra domu dobře patrná.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze