Brno

Předchozí Zpět Následující

…čas od času lze ale vstoupit hlavními dveřmi, které se otevírají nejen na Velký pátek. Nad nimi je dobře patrná zpevňující ocelová rozpora. Brno, CZE 16. 10. 2017

…čas od času lze ale vstoupit hlavními dveřmi, které se otevírají nejen na Velký pátek. Nad nimi je dobře patrná zpevňující ocelová rozpora.…čas od času lze ale vstoupit hlavními dveřmi, které se otevírají nejen na Velký pátek. Nad nimi je dobře patrná zpevňující ocelová rozpora.…čas od času lze ale vstoupit hlavními dveřmi, které se otevírají nejen na Velký pátek. Nad nimi je dobře patrná zpevňující ocelová rozpora.…čas od času lze ale vstoupit hlavními dveřmi, které se otevírají nejen na Velký pátek. Nad nimi je dobře patrná zpevňující ocelová rozpora.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze