Brno

Předchozí Zpět

Z roztečí komínů na chátrající půdě je dobře patrné, jak (ne)velké byly byty v pavlačovém domě. V tichém světě bez revizí spalinových cest dáváme zajímavému místu zatím na shledanou. Brno, CZE 8. 12. 2016

Z roztečí komínů na chátrající půdě je dobře patrné, jak (ne)velké byly byty v pavlačovém domě. V tichém světě bez revizí spalinových cest dáváme zajímavému místu zatím na shledanou.Z roztečí komínů na chátrající půdě je dobře patrné, jak (ne)velké byly byty v pavlačovém domě. V tichém světě bez revizí spalinových cest dáváme zajímavému místu zatím na shledanou.Z roztečí komínů na chátrající půdě je dobře patrné, jak (ne)velké byly byty v pavlačovém domě. V tichém světě bez revizí spalinových cest dáváme zajímavému místu zatím na shledanou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze