Brno

Předchozí Zpět Následující

Vstup na půdu jako z Dernetova snu. Střechu má dům v dobrém stavu a to mu dává naději na vzkříšení třeba už v příštím desetiletí. Brno, CZE 8. 12. 2016

Vstup na půdu jako z Dernetova snu. Střechu má dům v dobrém stavu a to mu dává naději na vzkříšení třeba už v příštím desetiletí.Vstup na půdu jako z Dernetova snu. Střechu má dům v dobrém stavu a to mu dává naději na vzkříšení třeba už v příštím desetiletí.Vstup na půdu jako z Dernetova snu. Střechu má dům v dobrém stavu a to mu dává naději na vzkříšení třeba už v příštím desetiletí.Vstup na půdu jako z Dernetova snu. Střechu má dům v dobrém stavu a to mu dává naději na vzkříšení třeba už v příštím desetiletí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_37.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze