Brno

Předchozí Zpět Následující

Noční pohled na pavlačové záchodky v horním patře. Tehdy se záchodům na pavlači říkalo společné, dnes by se nejspíš jmenovaly sdílené. Brno, CZE 8. 12. 2016

Noční pohled na pavlačové záchodky v horním patře. Tehdy se záchodům na pavlači říkalo společné, dnes by se nejspíš jmenovaly sdílené.Noční pohled na pavlačové záchodky v horním patře. Tehdy se záchodům na pavlači říkalo společné, dnes by se nejspíš jmenovaly sdílené.Noční pohled na pavlačové záchodky v horním patře. Tehdy se záchodům na pavlači říkalo společné, dnes by se nejspíš jmenovaly sdílené.Noční pohled na pavlačové záchodky v horním patře. Tehdy se záchodům na pavlači říkalo společné, dnes by se nejspíš jmenovaly sdílené.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_35.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze