Brno

Předchozí Zpět Následující

Sklepní komora, kde kdysi plynoměry odtikávaly čas domu. Dnes působí tak nějak prázdně a hluše. Asi jako kaple, z níž někdo odnesl všechny obrazy světců. Brno, CZE 8. 12. 2016

Sklepní komora, kde kdysi plynoměry odtikávaly čas domu. Dnes působí tak nějak prázdně a hluše. Asi jako kaple, z níž někdo odnesl všechny obrazy světců.Sklepní komora, kde kdysi plynoměry odtikávaly čas domu. Dnes působí tak nějak prázdně a hluše. Asi jako kaple, z níž někdo odnesl všechny obrazy světců.Sklepní komora, kde kdysi plynoměry odtikávaly čas domu. Dnes působí tak nějak prázdně a hluše. Asi jako kaple, z níž někdo odnesl všechny obrazy světců.Sklepní komora, kde kdysi plynoměry odtikávaly čas domu. Dnes působí tak nějak prázdně a hluše. Asi jako kaple, z níž někdo odnesl všechny obrazy světců.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze