Brno

Předchozí Zpět Následující

Za temných zimních večerů se občas v podzemí domu na Palackého třídě objeví postavy pátračů. Sami neví, co vlastně hledají, ale prozkoumají každý kout. Brno, CZE 8. 12. 2016

Za temných zimních večerů se občas v podzemí domu na Palackého třídě objeví postavy pátračů. Sami neví, co vlastně hledají, ale prozkoumají každý kout.Za temných zimních večerů se občas v podzemí domu na Palackého třídě objeví postavy pátračů. Sami neví, co vlastně hledají, ale prozkoumají každý kout.Za temných zimních večerů se občas v podzemí domu na Palackého třídě objeví postavy pátračů. Sami neví, co vlastně hledají, ale prozkoumají každý kout.Za temných zimních večerů se občas v podzemí domu na Palackého třídě objeví postavy pátračů. Sami neví, co vlastně hledají, ale prozkoumají každý kout.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze