Brno

Předchozí Zpět Následující

Sklepení pod domem bylo po dostavění tunelů Dobrovského vyztuženo řadou masivních příčných zdí, které měly podpořit hroutící se klenby. Kdo se v absolutním tichu a tmě zaposlouchá, možná uslyší dunění stovek motorů v hloubce pod zemí. Brno, CZE 8. 12. 2016

Sklepení pod domem bylo po dostavění tunelů Dobrovského vyztuženo řadou masivních příčných zdí, které měly podpořit hroutící se klenby. Kdo se v absolutním tichu a tmě zaposlouchá, možná uslyší dunění stovek motorů v hloubce pod zemí.Sklepení pod domem bylo po dostavění tunelů Dobrovského vyztuženo řadou masivních příčných zdí, které měly podpořit hroutící se klenby. Kdo se v absolutním tichu a tmě zaposlouchá, možná uslyší dunění stovek motorů v hloubce pod zemí.Sklepení pod domem bylo po dostavění tunelů Dobrovského vyztuženo řadou masivních příčných zdí, které měly podpořit hroutící se klenby. Kdo se v absolutním tichu a tmě zaposlouchá, možná uslyší dunění stovek motorů v hloubce pod zemí.Sklepení pod domem bylo po dostavění tunelů Dobrovského vyztuženo řadou masivních příčných zdí, které měly podpořit hroutící se klenby. Kdo se v absolutním tichu a tmě zaposlouchá, možná uslyší dunění stovek motorů v hloubce pod zemí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_25.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze