Brno

Předchozí Zpět Následující

Dvůr, plynule přecházející v zahradu, je nádhernější, než kdykoliv předtím. Něco mezi židovským hřbitovem, kanadským pralesem a zákoutím pod ořecehm v zahradě u tetičky, které mělo vždycky zvláštní, vlhce hořkou vůni. Brno, CZE 3. 9. 2017

Dvůr, plynule přecházející v zahradu, je nádhernější, než kdykoliv předtím. Něco mezi židovským hřbitovem, kanadským pralesem a zákoutím pod ořecehm v zahradě u tetičky, které mělo vždycky zvláštní, vlhce hořkou vůni.Dvůr, plynule přecházející v zahradu, je nádhernější, než kdykoliv předtím. Něco mezi židovským hřbitovem, kanadským pralesem a zákoutím pod ořecehm v zahradě u tetičky, které mělo vždycky zvláštní, vlhce hořkou vůni.Dvůr, plynule přecházející v zahradu, je nádhernější, než kdykoliv předtím. Něco mezi židovským hřbitovem, kanadským pralesem a zákoutím pod ořecehm v zahradě u tetičky, které mělo vždycky zvláštní, vlhce hořkou vůni.Dvůr, plynule přecházející v zahradu, je nádhernější, než kdykoliv předtím. Něco mezi židovským hřbitovem, kanadským pralesem a zákoutím pod ořecehm v zahradě u tetičky, které mělo vždycky zvláštní, vlhce hořkou vůni.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze