Brno

Předchozí Zpět Následující

Jak řekl kdysi slavný americký architekt Frank Lloyd Wright: „Lékař může své chyby pohřbít, ale jediné, co zmůže architekt, je poradit svému klientovi, aby vysadil psí víno.“ Možná, kdyby někdo dům opravil v podobě, zachovávají veškeré rostlinstvo, mohl by v příštím roce získat Pritzkerovu cenu. Brno, CZE 3. 9. 2017

Jak řekl kdysi slavný americký architekt Frank Lloyd Wright: „Lékař může své chyby pohřbít, ale jediné, co zmůže architekt, je poradit svému klientovi, aby vysadil psí víno.“ Možná, kdyby někdo dům opravil v podobě, zachovávají veškeré rostlinstvo, mohl by v příštím roce získat Pritzkerovu cenu.Jak řekl kdysi slavný americký architekt Frank Lloyd Wright: „Lékař může své chyby pohřbít, ale jediné, co zmůže architekt, je poradit svému klientovi, aby vysadil psí víno.“ Možná, kdyby někdo dům opravil v podobě, zachovávají veškeré rostlinstvo, mohl by v příštím roce získat Pritzkerovu cenu.Jak řekl kdysi slavný americký architekt Frank Lloyd Wright: „Lékař může své chyby pohřbít, ale jediné, co zmůže architekt, je poradit svému klientovi, aby vysadil psí víno.“ Možná, kdyby někdo dům opravil v podobě, zachovávají veškeré rostlinstvo, mohl by v příštím roce získat Pritzkerovu cenu.Jak řekl kdysi slavný americký architekt Frank Lloyd Wright: „Lékař může své chyby pohřbít, ale jediné, co zmůže architekt, je poradit svému klientovi, aby vysadil psí víno.“ Možná, kdyby někdo dům opravil v podobě, zachovávají veškeré rostlinstvo, mohl by v příštím roce získat Pritzkerovu cenu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze