Brno

Předchozí Zpět Následující

Ocelová konstrukce, která drží rozpraskaný dům pohromadě je dobře patrná také tady. Snad až příliš masivní nosníky drží pavlače a prochází skrze stěny domu do sklepení, kde na nich stojí celé zdi. Brno, CZE 3. 9. 2017

Ocelová konstrukce, která drží rozpraskaný dům pohromadě je dobře patrná také tady. Snad až příliš masivní nosníky drží pavlače a prochází skrze stěny domu do sklepení, kde na nich stojí celé zdi.Ocelová konstrukce, která drží rozpraskaný dům pohromadě je dobře patrná také tady. Snad až příliš masivní nosníky drží pavlače a prochází skrze stěny domu do sklepení, kde na nich stojí celé zdi.Ocelová konstrukce, která drží rozpraskaný dům pohromadě je dobře patrná také tady. Snad až příliš masivní nosníky drží pavlače a prochází skrze stěny domu do sklepení, kde na nich stojí celé zdi.Ocelová konstrukce, která drží rozpraskaný dům pohromadě je dobře patrná také tady. Snad až příliš masivní nosníky drží pavlače a prochází skrze stěny domu do sklepení, kde na nich stojí celé zdi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze