Brno

Předchozí Zpět Následující

Z ulice není dvojposchoďový dům, věčně skrytý za stromem a zaparkovanými auty, příliš nápadný ani svojí zanedbaností. Kolemjdoucí ale zaujme třeba řada ocelových zpevňujících kotev pod střešní římsou. Brno, CZE 16. 10. 2017

Z ulice není dvojposchoďový dům, věčně skrytý za stromem a zaparkovanými auty, příliš nápadný ani svojí zanedbaností. Kolemjdoucí ale zaujme třeba řada ocelových zpevňujících kotev pod střešní římsou.Z ulice není dvojposchoďový dům, věčně skrytý za stromem a zaparkovanými auty, příliš nápadný ani svojí zanedbaností. Kolemjdoucí ale zaujme třeba řada ocelových zpevňujících kotev pod střešní římsou.Z ulice není dvojposchoďový dům, věčně skrytý za stromem a zaparkovanými auty, příliš nápadný ani svojí zanedbaností. Kolemjdoucí ale zaujme třeba řada ocelových zpevňujících kotev pod střešní římsou.Z ulice není dvojposchoďový dům, věčně skrytý za stromem a zaparkovanými auty, příliš nápadný ani svojí zanedbaností. Kolemjdoucí ale zaujme třeba řada ocelových zpevňujících kotev pod střešní římsou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze