Brno

Předchozí Zpět Následující

Zatímco dole na ulici panuje i v noci čilý ruch, po kolejích duní tramvaje, auta a chodci víří kolem celý den, v největším pokoji v prvním patře je už roky tichý klid a mír - oddělený svět sám pro sebe. Brno, CZE 8. 12. 2016

Zatímco dole na ulici panuje i v noci čilý ruch, po kolejích duní tramvaje, auta a chodci víří kolem celý den, v největším pokoji v prvním patře je už roky tichý klid a mír - oddělený svět sám pro sebe.Zatímco dole na ulici panuje i v noci čilý ruch, po kolejích duní tramvaje, auta a chodci víří kolem celý den, v největším pokoji v prvním patře je už roky tichý klid a mír - oddělený svět sám pro sebe.Zatímco dole na ulici panuje i v noci čilý ruch, po kolejích duní tramvaje, auta a chodci víří kolem celý den, v největším pokoji v prvním patře je už roky tichý klid a mír - oddělený svět sám pro sebe.Zatímco dole na ulici panuje i v noci čilý ruch, po kolejích duní tramvaje, auta a chodci víří kolem celý den, v největším pokoji v prvním patře je už roky tichý klid a mír - oddělený svět sám pro sebe.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_palackeho_28/bytovy_dum_palackeho_28_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze