Brno

Předchozí Zpět Následující

Dnešní německé gymnázzium vyrostlo po roce 1896 na místě skupiny pitoreskních domků krčících se nad hladinou Svrateckého náhonu. Brno, CZE 14. 8. 2019

Dnešní německé gymnázzium vyrostlo po roce 1896 na místě skupiny pitoreskních domků krčících se nad hladinou Svrateckého náhonu.Dnešní německé gymnázzium vyrostlo po roce 1896 na místě skupiny pitoreskních domků krčících se nad hladinou Svrateckého náhonu.Dnešní německé gymnázzium vyrostlo po roce 1896 na místě skupiny pitoreskních domků krčících se nad hladinou Svrateckého náhonu.Dnešní německé gymnázzium vyrostlo po roce 1896 na místě skupiny pitoreskních domků krčících se nad hladinou Svrateckého náhonu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_mendlovo_namesti_8/bytovy_dum_mendlovo_namesti_8_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze