Brno

Předchozí Zpět Následující

Výhled na Staré brno skrze rozpáraný vikýř. Poslední pavlačové domy se střídavým úspěchem odolávají naneštěstí obvykle nenápaditým moderním stavbám. Dožijí se alespoň některé i dalšího století? Brno, CZE 14. 8. 2019

Výhled na Staré brno skrze rozpáraný vikýř. Poslední pavlačové domy se střídavým úspěchem odolávají naneštěstí obvykle nenápaditým moderním stavbám. Dožijí se alespoň některé i dalšího století?Výhled na Staré brno skrze rozpáraný vikýř. Poslední pavlačové domy se střídavým úspěchem odolávají naneštěstí obvykle nenápaditým moderním stavbám. Dožijí se alespoň některé i dalšího století?Výhled na Staré brno skrze rozpáraný vikýř. Poslední pavlačové domy se střídavým úspěchem odolávají naneštěstí obvykle nenápaditým moderním stavbám. Dožijí se alespoň některé i dalšího století?Výhled na Staré brno skrze rozpáraný vikýř. Poslední pavlačové domy se střídavým úspěchem odolávají naneštěstí obvykle nenápaditým moderním stavbám. Dožijí se alespoň některé i dalšího století?
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-04]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_mendlovo_namesti_8/bytovy_dum_mendlovo_namesti_8_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze