Brno

Předchozí Zpět Následující

Střecha přístavby, jež byla původně snad zadním sálem restaurace, neunesla vlastní váhu a zřítila se do dvora. Původně tvořila terasu v zadním traktu, ze které dnes zbývá pouze zábradlí. Obloha je v Brně v noci červená. Brno, CZE 1. 12. 2016

Střecha přístavby, jež byla původně snad zadním sálem restaurace, neunesla vlastní váhu a zřítila se do dvora. Původně tvořila terasu v zadním traktu, ze které dnes zbývá pouze zábradlí. Obloha je v Brně v noci červená.Střecha přístavby, jež byla původně snad zadním sálem restaurace, neunesla vlastní váhu a zřítila se do dvora. Původně tvořila terasu v zadním traktu, ze které dnes zbývá pouze zábradlí. Obloha je v Brně v noci červená.Střecha přístavby, jež byla původně snad zadním sálem restaurace, neunesla vlastní váhu a zřítila se do dvora. Původně tvořila terasu v zadním traktu, ze které dnes zbývá pouze zábradlí. Obloha je v Brně v noci červená.Střecha přístavby, jež byla původně snad zadním sálem restaurace, neunesla vlastní váhu a zřítila se do dvora. Původně tvořila terasu v zadním traktu, ze které dnes zbývá pouze zábradlí. Obloha je v Brně v noci červená.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-14]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_kosinova_34/bytovy_dum_kosinova_34_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze