Brno

Předchozí Zpět Následující

Poslední hodiny domu Dornych č. 55. Do zahájení demolice zbývají tři dny, vozovku rozšířenou na několikanásobek původní ulice již kryje čerstvý asfaltový koberec. Brno, CZE 4. 6. 2019

Poslední hodiny domu Dornych č. 55. Do zahájení demolice zbývají tři dny, vozovku rozšířenou na několikanásobek původní ulice již kryje čerstvý asfaltový koberec.Poslední hodiny domu Dornych č. 55. Do zahájení demolice zbývají tři dny, vozovku rozšířenou na několikanásobek původní ulice již kryje čerstvý asfaltový koberec.Poslední hodiny domu Dornych č. 55. Do zahájení demolice zbývají tři dny, vozovku rozšířenou na několikanásobek původní ulice již kryje čerstvý asfaltový koberec.Poslední hodiny domu Dornych č. 55. Do zahájení demolice zbývají tři dny, vozovku rozšířenou na několikanásobek původní ulice již kryje čerstvý asfaltový koberec.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-07]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze