Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled ulicí Dornych ve směru od Zvonařky. Vpravo je vidět starší dům Dornych 57, vlevo technologická zařízení společnosti Vodní sklo, která navazuje na takřka dvousetletou tradici škrobárenství a chemické výroby v Komárově. Brno, CZE 4. 6. 2019

Pohled ulicí Dornych ve směru od Zvonařky. Vpravo je vidět starší dům Dornych 57, vlevo technologická zařízení společnosti Vodní sklo, která navazuje na takřka dvousetletou tradici škrobárenství a chemické výroby v Komárově.Pohled ulicí Dornych ve směru od Zvonařky. Vpravo je vidět starší dům Dornych 57, vlevo technologická zařízení společnosti Vodní sklo, která navazuje na takřka dvousetletou tradici škrobárenství a chemické výroby v Komárově.Pohled ulicí Dornych ve směru od Zvonařky. Vpravo je vidět starší dům Dornych 57, vlevo technologická zařízení společnosti Vodní sklo, která navazuje na takřka dvousetletou tradici škrobárenství a chemické výroby v Komárově.Pohled ulicí Dornych ve směru od Zvonařky. Vpravo je vidět starší dům Dornych 57, vlevo technologická zařízení společnosti Vodní sklo, která navazuje na takřka dvousetletou tradici škrobárenství a chemické výroby v Komárově.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze