Brno

Předchozí Zpět Následující

Nápis na omítce se nám nikdy nepodařilo rozlousknout. Secesní písmena sice oznamují prodej něčeho, ale čeho vlastně a v jaké době, zůstává (zatím) záhadou. Brno, CZE 30. 5. 2019

Nápis na omítce se nám nikdy nepodařilo rozlousknout. Secesní písmena sice oznamují prodej něčeho, ale čeho vlastně a v jaké době, zůstává (zatím) záhadou.Nápis na omítce se nám nikdy nepodařilo rozlousknout. Secesní písmena sice oznamují prodej něčeho, ale čeho vlastně a v jaké době, zůstává (zatím) záhadou.Nápis na omítce se nám nikdy nepodařilo rozlousknout. Secesní písmena sice oznamují prodej něčeho, ale čeho vlastně a v jaké době, zůstává (zatím) záhadou.Nápis na omítce se nám nikdy nepodařilo rozlousknout. Secesní písmena sice oznamují prodej něčeho, ale čeho vlastně a v jaké době, zůstává (zatím) záhadou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze