Brno

Předchozí Zpět Následující

Poprvé jsme si domu v zádumčivém koutě Brna všimli při dobrodružné plavbě zádumčivými zadními trakty po Svitavském náhonu v roce 2015. Brno, CZE 28. 2. 2015

Poprvé jsme si domu v zádumčivém koutě Brna všimli při dobrodružné plavbě zádumčivými zadními trakty po Svitavském náhonu v roce 2015.Poprvé jsme si domu v zádumčivém koutě Brna všimli při dobrodružné plavbě zádumčivými zadními trakty po Svitavském náhonu v roce 2015.Poprvé jsme si domu v zádumčivém koutě Brna všimli při dobrodružné plavbě zádumčivými zadními trakty po Svitavském náhonu v roce 2015.Poprvé jsme si domu v zádumčivém koutě Brna všimli při dobrodružné plavbě zádumčivými zadními trakty po Svitavském náhonu v roce 2015.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-18]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze