Brno

Předchozí Zpět Následující

Naopak rozpažená a podepřená sklepní klenba svědčí o tom, že dům není v nejlepší kondici. Přesto nemusela být demolice jediným řešením. Brno, CZE 4. 6. 2019

Naopak rozpažená a podepřená sklepní klenba svědčí o tom, že dům není v nejlepší kondici. Přesto nemusela být demolice jediným řešením.Naopak rozpažená a podepřená sklepní klenba svědčí o tom, že dům není v nejlepší kondici. Přesto nemusela být demolice jediným řešením.Naopak rozpažená a podepřená sklepní klenba svědčí o tom, že dům není v nejlepší kondici. Přesto nemusela být demolice jediným řešením.Naopak rozpažená a podepřená sklepní klenba svědčí o tom, že dům není v nejlepší kondici. Přesto nemusela být demolice jediným řešením.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-18]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze