Brno

Předchozí Zpět Následující

O devět dní později už dům přestával existovat. Nebyl to zub času, kdo rozhlodal jeho zdi, ale lžíce bagru povolaného sem městem Brnem, které tak rádo ničí svou vlastní historii. Možná zde vyroste namísto secesního domu bouda z vlnitého plechu, jako na druhém břehu Svitavského náhonu. Brno, CZE 8. 6. 2019

O devět dní později už dům přestával existovat. Nebyl to zub času, kdo rozhlodal jeho zdi, ale lžíce bagru povolaného sem městem Brnem, které tak rádo ničí svou vlastní historii. Možná zde vyroste namísto secesního domu bouda z vlnitého plechu, jako na druhém břehu Svitavského náhonu.O devět dní později už dům přestával existovat. Nebyl to zub času, kdo rozhlodal jeho zdi, ale lžíce bagru povolaného sem městem Brnem, které tak rádo ničí svou vlastní historii. Možná zde vyroste namísto secesního domu bouda z vlnitého plechu, jako na druhém břehu Svitavského náhonu.O devět dní později už dům přestával existovat. Nebyl to zub času, kdo rozhlodal jeho zdi, ale lžíce bagru povolaného sem městem Brnem, které tak rádo ničí svou vlastní historii. Možná zde vyroste namísto secesního domu bouda z vlnitého plechu, jako na druhém břehu Svitavského náhonu.O devět dní později už dům přestával existovat. Nebyl to zub času, kdo rozhlodal jeho zdi, ale lžíce bagru povolaného sem městem Brnem, které tak rádo ničí svou vlastní historii. Možná zde vyroste namísto secesního domu bouda z vlnitého plechu, jako na druhém břehu Svitavského náhonu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-18]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze