Brno

Předchozí Zpět Následující

Motocyklová dílna v přízemí, ve které zůstaly pouze věnce - jako by je někdo chtěl položit na pomyslný hrob jedné z nejstarších budov dnešního Komárova, jež musela zmizet beze stopy, aby uvolnila místo více a rychleji jedoucím autům. Brno, CZE 30. 5. 2019

Motocyklová dílna v přízemí, ve které zůstaly pouze věnce - jako by je někdo chtěl položit na pomyslný hrob jedné z nejstarších budov dnešního Komárova, jež musela zmizet beze stopy, aby uvolnila místo více a rychleji jedoucím autům.Motocyklová dílna v přízemí, ve které zůstaly pouze věnce - jako by je někdo chtěl položit na pomyslný hrob jedné z nejstarších budov dnešního Komárova, jež musela zmizet beze stopy, aby uvolnila místo více a rychleji jedoucím autům.Motocyklová dílna v přízemí, ve které zůstaly pouze věnce - jako by je někdo chtěl položit na pomyslný hrob jedné z nejstarších budov dnešního Komárova, jež musela zmizet beze stopy, aby uvolnila místo více a rychleji jedoucím autům.Motocyklová dílna v přízemí, ve které zůstaly pouze věnce - jako by je někdo chtěl položit na pomyslný hrob jedné z nejstarších budov dnešního Komárova, jež musela zmizet beze stopy, aby uvolnila místo více a rychleji jedoucím autům.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-07]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_dornych_55/bytovy_dum_dornych_55_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze