Brno

Předchozí Zpět Následující

Přesto, že se už řadu let nepoužívá, je budova uzamčená a v dobrém stavu. Naposledy zde v roce 2016 probíhal chov mořských ryb. Brno, CZE 23. 6. 2018

Přesto, že se už řadu let nepoužívá, je budova uzamčená a v dobrém stavu. Naposledy zde v roce 2016 probíhal chov mořských ryb.Přesto, že se už řadu let nepoužívá, je budova uzamčená a v dobrém stavu. Naposledy zde v roce 2016 probíhal chov mořských ryb.Přesto, že se už řadu let nepoužívá, je budova uzamčená a v dobrém stavu. Naposledy zde v roce 2016 probíhal chov mořských ryb.Přesto, že se už řadu let nepoužívá, je budova uzamčená a v dobrém stavu. Naposledy zde v roce 2016 probíhal chov mořských ryb.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze