Brno

Předchozí Zpět Následující

Do dávkovací místnosti práškového aktivního uhlí (které se sem dostávalo rourou ve stropě ze skladu o patro výš) někdo umístil pouliční lampu. Brno, CZE 23. 6. 2018

Do dávkovací místnosti práškového aktivního uhlí (které se sem dostávalo rourou ve stropě ze skladu o patro výš) někdo umístil pouliční lampu.Do dávkovací místnosti práškového aktivního uhlí (které se sem dostávalo rourou ve stropě ze skladu o patro výš) někdo umístil pouliční lampu.Do dávkovací místnosti práškového aktivního uhlí (které se sem dostávalo rourou ve stropě ze skladu o patro výš) někdo umístil pouliční lampu.Do dávkovací místnosti práškového aktivního uhlí (které se sem dostávalo rourou ve stropě ze skladu o patro výš) někdo umístil pouliční lampu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze