Brno

Předchozí Zpět Následující

Pitná voda pro Brno se tu vyráběla jen výjímečně, ale kdo ví: možná právě vy jste kdysi vypili kapalinu, která protekla touto trubkou, možná právě z těchto atomů je dodnes složena malá část vašeho těla. Brno, CZE 23. 6. 2018

Pitná voda pro Brno se tu vyráběla jen výjímečně, ale kdo ví: možná právě vy jste kdysi vypili kapalinu, která protekla touto trubkou, možná právě z těchto atomů je dodnes složena malá část vašeho těla.Pitná voda pro Brno se tu vyráběla jen výjímečně, ale kdo ví: možná právě vy jste kdysi vypili kapalinu, která protekla touto trubkou, možná právě z těchto atomů je dodnes složena malá část vašeho těla.Pitná voda pro Brno se tu vyráběla jen výjímečně, ale kdo ví: možná právě vy jste kdysi vypili kapalinu, která protekla touto trubkou, možná právě z těchto atomů je dodnes složena malá část vašeho těla.Pitná voda pro Brno se tu vyráběla jen výjímečně, ale kdo ví: možná právě vy jste kdysi vypili kapalinu, která protekla touto trubkou, možná právě z těchto atomů je dodnes složena malá část vašeho těla.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-02]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_25.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze