Brno

Předchozí Zpět Následující

Z prázdné nádrže by se člověku, který by do ní byl svržen, dostávalo velmi špatně. Pravděpodobně by nepomohl ani šplh po hřídeli vrtulového míchadla. Brno, CZE 23. 6. 2018

Z prázdné nádrže by se člověku, který by do ní byl svržen, dostávalo velmi špatně. Pravděpodobně by nepomohl ani šplh po hřídeli vrtulového míchadla.Z prázdné nádrže by se člověku, který by do ní byl svržen, dostávalo velmi špatně. Pravděpodobně by nepomohl ani šplh po hřídeli vrtulového míchadla.Z prázdné nádrže by se člověku, který by do ní byl svržen, dostávalo velmi špatně. Pravděpodobně by nepomohl ani šplh po hřídeli vrtulového míchadla.Z prázdné nádrže by se člověku, který by do ní byl svržen, dostávalo velmi špatně. Pravděpodobně by nepomohl ani šplh po hřídeli vrtulového míchadla.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze