Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled na budovu z Pisárecké ulice od mostu přes řeku Svratku dává nejen díky vyschlým usazovacím nádražím tušit, že tady už žádná voda nepoteče. Brno, CZE 19. 7. 2018

Pohled na budovu z Pisárecké ulice od mostu přes řeku Svratku dává nejen díky vyschlým usazovacím nádražím tušit, že tady už žádná voda nepoteče.Pohled na budovu z Pisárecké ulice od mostu přes řeku Svratku dává nejen díky vyschlým usazovacím nádražím tušit, že tady už žádná voda nepoteče.Pohled na budovu z Pisárecké ulice od mostu přes řeku Svratku dává nejen díky vyschlým usazovacím nádražím tušit, že tady už žádná voda nepoteče.Pohled na budovu z Pisárecké ulice od mostu přes řeku Svratku dává nejen díky vyschlým usazovacím nádražím tušit, že tady už žádná voda nepoteče.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze