Brno

Předchozí Zpět Následující

Z výzdoby na stěnách usuzujeme, že zde pracovali především muži. Ovšem vynikající trpělivostí a pečlivostí zejména při práci s jemným materiálem. Jako je třeba puzzle. Brno, CZE 23. 6. 2018

Z výzdoby na stěnách usuzujeme, že zde pracovali především muži. Ovšem vynikající trpělivostí a pečlivostí zejména při práci s jemným materiálem. Jako je třeba puzzle.Z výzdoby na stěnách usuzujeme, že zde pracovali především muži. Ovšem vynikající trpělivostí a pečlivostí zejména při práci s jemným materiálem. Jako je třeba puzzle.Z výzdoby na stěnách usuzujeme, že zde pracovali především muži. Ovšem vynikající trpělivostí a pečlivostí zejména při práci s jemným materiálem. Jako je třeba puzzle.Z výzdoby na stěnách usuzujeme, že zde pracovali především muži. Ovšem vynikající trpělivostí a pečlivostí zejména při práci s jemným materiálem. Jako je třeba puzzle.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-04-04]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze