Brno

Předchozí Zpět Následující

Nebohé včele snad připoínala neznámá kapalina med. Její žíravé vlastnosti však rozpustily obsah ubohého hmyzího tělíčka a ten vytekl na dno lahve. Brno, CZE 23. 6. 2018

Nebohé včele snad připoínala neznámá kapalina med. Její žíravé vlastnosti však rozpustily obsah ubohého hmyzího tělíčka a ten vytekl na dno lahve.Nebohé včele snad připoínala neznámá kapalina med. Její žíravé vlastnosti však rozpustily obsah ubohého hmyzího tělíčka a ten vytekl na dno lahve.Nebohé včele snad připoínala neznámá kapalina med. Její žíravé vlastnosti však rozpustily obsah ubohého hmyzího tělíčka a ten vytekl na dno lahve.Nebohé včele snad připoínala neznámá kapalina med. Její žíravé vlastnosti však rozpustily obsah ubohého hmyzího tělíčka a ten vytekl na dno lahve.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Budova_homogenizace_v_pisarkach/budova_homogenizace_v_pisarkach_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze