Brno

Předchozí Zpět Následující

Svršek je již dávno mnohokrát vyměněn, ale kolejnice použitá na lemování bývalé rampy prozrazuje, že původní kolejnice pocházely z železáren Resicza v dnešním Rumunsku. Brno, CZK 26. 4. 2014

Svršek je již dávno mnohokrát vyměněn, ale kolejnice použitá na lemování bývalé rampy prozrazuje, že původní kolejnice pocházely z železáren Resicza v dnešním Rumunsku.Svršek je již dávno mnohokrát vyměněn, ale kolejnice použitá na lemování bývalé rampy prozrazuje, že původní kolejnice pocházely z železáren Resicza v dnešním Rumunsku.Svršek je již dávno mnohokrát vyměněn, ale kolejnice použitá na lemování bývalé rampy prozrazuje, že původní kolejnice pocházely z železáren Resicza v dnešním Rumunsku.Svršek je již dávno mnohokrát vyměněn, ale kolejnice použitá na lemování bývalé rampy prozrazuje, že původní kolejnice pocházely z železáren Resicza v dnešním Rumunsku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Brno_slatina_zst/brno_slatina_zst_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze